Yardım

Bilet satış sitemiz kullanıcı dostu olarak dizayn edilmiş olup kullanımı çok kolaydır. Yine de hiçbir ziyaretçimizin bilet satın almakta problem yaşamaması adına aşağıda bir takım bilgileri sizinle paylaşmış bulunmaktayız. Aşağıdaki bilgilerin yeterli olmaması veya farklı bilgilere ulaşma ihtiyacı durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Nasıl bilet alabilirim?

 1. Öncelikle Zorlu Performans Sanatları Merkezi ana sayfasından istediğiniz etkinliği seçerek  yanında bulunan ‘Satın Al’ butonunu tıklayarak bilet alma sayfasına gelebilirsiniz. 
 2. Bilet satın alırken koltuk seçebilmek için üç seçenek bulunmaktadır.

  • ‘Koltuğunuzu seçin’ başlığı altındaki salon planını gör butonuna tıklayarak uygun kategori ve koltukları görebilirsiniz. Sistem canlı olarak çalıştığından size uygun koltukların son durumunu gösterecektir. (Lütfen flash player’ın son versiyonunu indirmek için buraya tıklayınız.)

  • ‘Uygun olanların en iyisi’ başlığı altında  bilet almak istediğiniz kategori, blok ve bilet adedi bilgisini seçerek sistemin size uygun olan en iyi koltuğu sunmasını sağlayabilirsiniz.

  • ‘Tercih ettiğim koltuk’ başlığı altındaki kısımda, daha önceden ‘tercih ettiğim koltuk’ olarak kayıt ettiğiniz bir koltuk varsa ve seçtiğiniz etkinlik için bu koltuk musaitse direk bu koltuğu seçip satın alma işlemine devam edebilirsiniz.

 3. Biletlerinizi seçtikten sonra satın işlemi gerçekleştirebilmek için sisteme giriş yapmalı veya hala üye değilseniz üye olmalısınız.
 4. Sisteme giriş yaptıktan sonra ‘Sepet’ sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada;
  • Dilerseniz seçtiğiniz koltuğu ‘Tercih ettiğim koltuk olarak kaydet’ tuşuna basarak kaydedebilirsiniz. Bu işlem sayesinde bir sonraki satın almanızda aynı koltuk –eğer satıştaysa- sistem tarafından size sunulacaktır.
  • Dilerseniz sepetinize ekleme veya çıkartmalar yapabilirsiniz.
 5. ‘Sepet’ sayfasında ‘sipariş onayı’ butonuna tıklayarak ‘Ödeme Bilgileri’ sayfasına geçebilirsiniz. Buraya kredi kartı detaylarınızı girip sonra onay sayfasına yönlendirileceksiniz. Lütfen hesap kartı ve American Express kartları ile ödeme kabul etmediğimizi not ediniz.
 6. Bu işlemden sonra işlem özetiniz ve diğer detaylar tarafınıza e-posta ile gönderilecektir. Bu bilgileri lütfen saklayınız.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

 1. Web siteniz ödeme işlemlerim için ne kadar güvenli?
  • Sisteme giriş yaptığınızda tüm işlemler 'güvenli mod' olarak değişecektir. Tarayıcınızın alt kenarında görünen asma kilit bunu ifade etmektedir. Bunun sayesinde kimse kişisel bilgilerinize ulaşamaz ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
 2. Sisteme giriş yapmakta zorlanıyorum, ne yapmalıyım?
  • Hali hazırda sistemde üyeliğiniz bulunuyor ve giriş yapmakta zorlanıyorsanız lütfen,şifrenizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Şifreler, büyük-küçük harflere duyarlı olduğundan lütfen şifreyi oluşturduğunuz şekilde giriniz.
  • Şifrenizi girerken fark etmeden ‘boşluk’ vermediğinizden emin olunuz.
  • Müşteri numaranızı veya e-posta adresinizi doğru girdiğinizden emin olunuz.
 3. Sisteme üye olmakta sorun yaşıyorum ne yapmalıyım?
  • Sisteme daha önce kayıt olduysanız bilgileriniz sistemimizde bulunduğu için aynı bilgilerle kayıt olmanıza izin verilmemektedir.
 4. Engelliler için ayrılmış koltuklarınız var mı? Bunları nasıl satın alabilirim?
  • Engelli koltuklarını sistemimizden satın almak için öncelikle engelli kaydınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunu Zorlu Performans Sanatları Merkezi Biletleme Ofisi ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz. Kaydınız gerçekleştiği andan itibaren, web sitesi üzerinden engelli koltuklarınızı satın alabilirsiniz.
 • Herhangi başka bir sorunla karşılaştığınızda bilet@zorlucenterpsm.com adresine mail göndererek ya da +90 (850) 222 67 76 numaralı telefonu arayarak biletleme ofisi ile iletişime geçiniz.